wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Najczęściej zadawane pytania FAQ

Najczęściej zadawane pytania FAQ

Czy kosmetyki są produkcji Izraelskiej?
Tak to są oryginalne kosmetyki produkowane w Izraelu. Nie są produkowane ani przepakowywane w Polsce.

Czy kosmetyki zawierają parabeny?
Nie. Kosmetyki firmy Health & Beauty nie zawierają parabenów. Dzięki swojej delikatnej formule nie powodują alergii ani uczuleń.

Kiedy rozpoczyna się proces przygotowania przesyłki?
Rozpoczęcie przygotowania paczki rozpoczyna się w chwili wpłynięcia przelewu lub wybrania opcji za pobraniem. Realizacja następuje według kolejności zamówień. Jeżeli przelew jest tradycyjny możemy przyspieszyć realizację wysyłając potwierdzenie przelewu na email: sklep@zmorzamartwego.pl

Czy działacie z zasadą Zero Waste?
Tak. Nasza firma stara się ograniczać użycie plastiku oraz innych surowców. 
Do wysyłki zamiast nowych kartonów lub foli bąbelkowej używamy tego w czym otrzymujemy produkty od naszych dostawców.
Sporadycznie używamy nowych kartonów lub innych materiałów.
Proszę jednak pamiętać że nie da się czasami zapakować inaczej produktów żeby dotarły w całości bezpiecznie do odbiorcy.

Przejdź do strony głównej
Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz sklep internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
Nie pokazuj więcej tego komunikatu